Zakończenie DACH+HOLZ International – Stuttgart 2016

Zakończyły się kolejne targi budowlane DACH+HOLZ International w Stuttgarcie.
Wśród licznych wystawców z całej Europy, tym razem nie zabrakło wśród nich i nas - EuroPanels.
Targi te były doskonałą okazją aby zaprezentować nasze liczne produkty - płyty warstwowe PIR i PUR.

news-image-koniec-targi-dach-holz-international-stuttgart-2016

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nasze najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w postaci serii płyt warstwowych dla ścian i dachów, z zastosowaniem laminatu jako okładziny wewnętrznej.

Wśród nich płyta warstwowa PolDeck MD z laminatem, okazała się niewątpliwie tym, czego poszukuje obecnie nowoczesne agrobudownictwo.
Przedstawiliśmy cieszący się równie dużym zainteresowaniem produkt, jak płyta izolacyjna do dociepleń ścian i dachów PolTherma SOFT, w kilku wariantach okładzin, również z laminatem.
Jako zamknięcie kompleksowej oferty płyt warstwowych z laminatem, nie mogło zabraknąć rozwiązania dla dociepleń ścian, takiego jak płyta warstwowa PolTherma DS z laminatem jako okładzina wewnętrzna.
Odwiedzający nasze stoisko, mieli szansę zapoznać się w praktyczny sposób z naszymi innowacyjnymi produktami, w postaci systemów hydro- i termoizolacji dachów płaskich ThermaBitum i ThermaMembrane.
Dużym uznaniem publiczności, cieszyło się osiągnięcie bardzo wysokiej odporności ogniowej REI 30 w systemach ThermaBitum FR i ThermaBitum FR.

Wobec powyższego, bardzo cieszymy się, że zdołaliśmy sprostać, tak dużym oczekiwaniom rynku niemieckiego.
Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedziny i z niecierpliwością wypatrujemy okazji na kolejne spotkanie, na targach DACH+HOLZ International.

news-image-europanels-targi-dach-holz-international-stuttgart-2016

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą